SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMPLEKSI XHELUKS Rruga Elbasanit, Tirana

For Sale 252,000 €

Features

  • ID: REA2622
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 168 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 252,000 €
  • Price/m2: 1500€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 3+1+2 përballë Pallatit te Brigadave, me një sipërfaqe totale prej 168.05m2.
Prona pozicionohet në katin e 5-te të një rezidence të re në ndërtim e sipër pranë përfundimit.

Organizohet ne:
-1 ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit dhe nje ballkon i perbashket;
-3 dhoma gjumi;
-2 tualete;

Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral, gjithashtu i bashkangjitet edhe një ballkon.
Të treja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties