SHITET APARTAMENT 3+1 NE BULEVARDIN E RI Bulevardi Ri, Tirana

For Sale 172,760 €

Features

  • ID: REA2624
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 123.4 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 172,760 €
  • Price/m2: 1400€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 3+1 për shitje, pranë Bulevardit te Ri .
Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe totale prej 123.4 dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit ,
-3 Dhoma gjumi,
-2 Tualete;
-1 Ballkon

Apartamenti pozicionohet në katin e 7-të të një pallati të ri në ndërtim e sipër pranë përfundimit.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat e preferuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me qendrën e Tiranës.
Zona i ka të gjitha facilietet e nevojshme pranë, si shkolla, qendra argëtimi, markete, etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties