JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK GARDA , Tirana

RENTED 2,000 €

Features

  • ID: REA2625
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 200 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira ambient komercial tek garda.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 200m2 është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 2 tualete.
Ambienti ndodhet në katin 0, ka nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, shume pranë Parkut Kombëtar të Liqenit.

Ambienti ka fasadë xhami ne pjesen e perparme dhe mund të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: palestër, klinika, zyre per qender estetike etj.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]