Shitet super Vile ne SWAN LAKE RESIDENCE Farke, Tirana

For Sale 445,000 €

Features

  • ID: REA2626
  • Property Type: Villa
  • Area:: 214 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 445,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Vilë individuale në shitje në rezidencë, pranë Liqenit të Farkës.

Vila është 3 katëshe dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 214.66 m², dhe sipërfaqe parcele 240 m².
Sipërfaqja e vilës organizohet në:

-Kati 0 i cili përbëhet nga korridori, 1 tualet , ambient ndenje, kuzhinë + ambient ngrënie.
-Kati 1 i cili përbëhet nga 2 dhoma gjumi,1 tualete , korridor ,verande.
-Kati 2 i cili perbehet nga 1 dhomë matrimoniale + garderobë ,tualet.

Çdo vilë është e pajisur me fasadë të ventiluar e cilësi premium të punimeve.
Qëllimi i këtij projekti modern është realizimi i një shtëpie komode, pranë natyrës, me të gjitha hapësirat e nevojshme, me privatësi dhe një oborr të këndeshëm, mes kodrave me gjelberim.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties