SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY Univers City, Tirana

For Sale 83,547 €

Features

  • ID: REA2627
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 93 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 83,547 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të e një prej komplekseve më dinjitoze të zonës siç është Univers City, e cila është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë, vetëm 2 minuta larg nga qendra tregtare QTU dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92.83 m2 me organizim shumë të mirë dhe orientim nga Jug-Lindja. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualet dhe një ballkon me pamje nga hyrja e objektit, pistat sportive dhe rruga e automjeteve.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties