Zyrë në shitje tek Delijorgji Delijorgji, Tirana

For Sale 2,600 €

Features

  • ID: REA2631
  • Property Type: Office
  • Area:: 583 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 2,600 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 4

Description

Zyra ka një sipërfaqe totale prej 583 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një godine prestigjioze dhe cilësore të 2023.
Zyra aktualisht është e sapo përfunduar dhe e projektuar në formatin "Open Space".

Zyra ndodhet në një nga vendodhjet më perfekte të Tiranës, një vend ideal për të pasur zyrën tuaj pasi vendodhja e saj mundëson të gjitha shërbimet pranë dhe lehtësisht të aksesuseshme.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties