TRUALL+ GODINË PËR HOTEL NË SHITJE, NË BORSH Borsh, Himarë

For Sale 450,000 €

Features

  • ID: REA2636
  • Property Type: Land
  • Area:: 400 m2
  • Rooms: 10
  • Status:Under Construction
  • Price: 450,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 10

Description

Jepet për shitje truall me një sipërfaqe totale prej 400 m2 nga e cila 400 m2 është sipërfaqja e një godine banimi të papërfunduar, me projekt për hotel.

Aktualisht objekti është 3 katësh dhe është e mundur që të ndërtohet dhe një kat shtesë.
Kati i 1-rë aktualisht është funksional për 5 dhoma pushimi. Në total janë projektuar 10 dhoma pushimi.

Objekti gjendet në një pikë shumë strategjike për investitorët pasi Borshi është një nga plazhet që po merr shumë zhvillim kohët e fundit, si dhe ngaqë objekti ndodhet vetën 200 metra vijë ajrore nga deti.

Gjithashtu objekti ka një pamje fantastike nga deti gjë e cila i rrit pronës akoma edhe më shumë vlerë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • View to Sea