Zyre me qera tek Pazari i ri Pazari i ri, Tirana

For Rent 750 €

Features

  • ID: REA2652
  • Property Type: Office
  • Area:: 72 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 750 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 72 m2 e cila organizohet ne 2 ambjente pune dhe 2 tualete.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë Pazarit te ri.
Zyra ndodhet në katin e 1-rë të një godine dhe me të gjitha standartet e cilësisë.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]