APARTAMENT 3+1 PËR QIRA, PRANË KOMUNËS SË PARISIT Komuna e Parisit, Tirana

For Rent 550 €

Features

  • ID: REA2655
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 130 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 550 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartament për qira pranë Komunës së Parisit, me një sipërfaqe totale prej 130 m2, i cili organizohet në:

-3 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;

Apartamenti jepet i mobiluar, në katin e 2-të dhe gjendet në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit.


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties