APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, NË FRESK Fresku, Tirana

For Sale 106,000 €

Features

 • ID: REA2656
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 107 m2
 • Rooms: 2
 • Status:Used
 • Price: 106,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 106.7 bruto dhe 98 m2 neto.

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-2 ballkone të bollshme.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godine me 4 kate të viteve të fundit.

Ka një pamje fantastike nga Tirana, dhe gjendet në orientimin Jug-Perëndim, gjë që e bën të ketë diellzim të plotë gjatë gjithë ditës, në të gjitha dhomat.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties

For Sale $ 117,800 €
 • 210 m2
 • 2
 • 2
For Sale $ 110,000 €
 • 200 m2
 • 2
 • 2