SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINE PEZA , Tirana

For Sale 230,000 €

Features

  • ID: REA2662
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 122 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 230,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartamente 2+1 te Rruga Mine Peza me siperfaqe 122.1 m2
Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , 2 ballkon dhe 2 tualete .

Ndodhet ne katin e pare të banimit të një pallati të ri në ndërtim, me ashensor dhe me standart të lartë punimesh.
Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties