SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINE PEZA , Tirana

For Sale 195,000 €

Features

  • ID: REA2663
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 104 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 195,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartamente 2+1 te Rruga Mine Peza me siperfaqe 104 m2
Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualete

Ndodhet ne katin e gjashte të banimit të një pallati të ri në ndërtim, me ashensor dhe me standart të lartë punimesh.
Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties