APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE TE BULEVARDI KASHAR Astir Unaza e Re, Tirana

For Sale 133,370 €

Features

  • ID: REA2665
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 106.70 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 133,370 €
  • Price/m2: 1250€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartament i tipologjise 2+1 , në katin e 8-t të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 106.70 m2 dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
1 dhomë ndenjeje së bashku me këndin e gatimit.
2 dhoma gjumi
2 tualet
ballkon

Apartamenti ka orientim me diellëzim natyrale.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties