JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE DELIJORGJI , Tirana

For Rent 550 €

Features

  • ID: REA2669
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 70 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 550 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira apartament 1+1 te Delijorgji , me një sipërfaqe totale prej 70m2, i cili organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rt te banimit pjesë e një objekti cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka qendra argëtimi, markete, dhe çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Gjithashtu ka ndriçim natyral.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]