ZYRË ME QIRA TEK 21 DHJETORI , Tirana

For Rent 600 €

Features

  • ID: REA2675
  • Property Type: Office
  • Area:: 70 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 600 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 70 m2 e cila organizohet ne 2 ambjente pune dhe 1 tualet.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara .
Zyra ndodhet në katin e 2-të të një godine me të gjitha standartet e cilësisë.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore, IT etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties