Zyrë me qira pranë Delijorgjit, Alpas Center Delijorgji, Tirana

For Rent Contact for price

Features

  • ID: REA2678
  • Property Type: Office
  • Area:: 150 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Zyra ka sipërfaqe 150 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 2 tualet.
Zyra ndodhet në katin e tete pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties