SHITET DUBLEX 3+1+2 NE VLORE uji i ftohte, Vlorë

For Sale 207,975 €

Features

  • ID: REA2680
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 138 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 207,975 €
  • Price/m2: 1500€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet dublex 3+1+2 ne Vlore, tek uji i ftohte me nje siperfaqe totale prej 138.65m2.
Objekti eshte ne fazen perfundimtare te punimeve, ndodhet ne katin e pare, ka akses te menjehershem me rrugen kryesore.
Apartamenti organizohet ne:

Sip e katit 0 eshte 68,54m2
Sip e katit 1eshte 58,42m2
Sip e apartamentit: 126,96m2
Sip e perbashket: 11,69m2
Sip totale: 138,65m2
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te qete, mundesi e mire per banim apo investim pasi ndodhet ne nje zone te preferuar nga pushuesit e vendit dhe jashte tij.