ZYRË ME QIRA TEK MYSLYM SHYRI , Tirana

For Rent 800 €

Features

  • ID: REA2681
  • Property Type: Office
  • Area:: 67 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 67 m2 e cila organizohet ne 2 ambjente pune dhe 1 tualet.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara .
Zyra ndodhet në katin e 1-rë të banimit në një godine te re e cila fillon funksionin në fund të Majit 2024, gjithashtu dhe në katin e 2-të të banimit me të njëjtën tipologji ndërtimi e pajisur me të gjitha standartet e cilësisë.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore, IT etj.
Mundësi post parkimi me pagesë ekstra .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties