SHITET APARTAMENT NE FRESK , Tirana

For Sale 117,800 €

Features

  • ID: REA2684
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 210 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 117,800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament ne Fresk 2+1+2 me nje siperfaqe 210m2,

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualet;
-2 ballkone të bollshme.

Apartamenti ndodhet në katin e 8(i fundit) të një godine te mire administruar.
Ka një pamje fantastike nga Tirana, dhe gjendet në orientiminVeri-lindje, jug-perendim gjë që e bën të ketë diellzim të plotë gjatë gjithë ditës, në të gjitha dhomat.
Ndodhet ne nje zone te qete, ajer i paster, ka nje pamje te lire dhe nuk e pengon asnje objekt rreth e rrotull.
Zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties