JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE BULEVARDI I RI Bulevardi ri, Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: REA2692
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 120 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Bulevardi I Ri, me një siperfaqe totale prej 120m2.
Apartamenti është pjese e një objekti të ri te pa banuar me parë.
Organizohet në:


-1 korridor ku ben ndarjen e dhomave.
-1 sallon së bashku me ambientin e gatimit
-2 dhoma gjumi;
-2 tualete ( me ajrosje natyrale)
-1 ballkon

-Ndodhet në katin e 4-të një pallati me ashensor dhe të mirë administruar, në një zonë shumë të qetë.
-Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
-Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Shpërndaj: