SHITEN DY APARTAMENTE , 1+1 DHE GARSONIERE TEK MINE PEZA , Tirana

For Sale 150,000 €

Features

  • ID: REA2714
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 60 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 150,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shiten dy apartamente: 1+1 dhe garsoniere tek Mine Peza, me një sipërfaqe totale prej 60m2.
Apartamenti organizohet në :

-1 korridor lidhës mes apartamenteve

Apartamenti 1+1:
-1 sallon së bashku me ambientin e gatimit
-1 dhomë gjumi
-1 tualet

Garsoniere :
-1 sallon së bashku me ambientin e gatimit
-1 tualet
-1 ballkon


-Ndodhet në katin e 4-t një pallati me ashensor.
-Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të kërkuara që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
-Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
-Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral, apartamenti ka orientim nga Lindja.
Ambjenti është përdorur kohët e fundit si Airbnb , dhe investimi është totalisht i ri.
Gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties