VILE ME QIRA TEK KODRA PRIFTIT , Tirana

For Rent 1,800 €

Features

  • ID: REA2715
  • Property Type: Villa
  • Area:: 494 m2
  • Rooms: 5
  • Status:Used
  • Price: 1,800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 4

Description

Jepet vile 3 kateshe me qira , tek Kodra E Priftit.
Siperfaqja totale prej 494m2.

-Kati 0 eshte 228m2
-Kati 1eshte 111,4m2
-Kati 2eshte 258,4m2

Vila mund të organizohet dhe në bazë të kerkesës për biznese klinika e aktivitete të ndryshme.
Vila është e pozicionuar në një zone te mire dhe eshte e mire administruar .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]