SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KOSOVAREVE , Tirana

For Sale 240,000 €

Features

  • ID: REA2718
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 112 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 240,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 112 m2 . Me drejtim Jug-Perendim .

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 ballkon të bollshëm.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-të të banimit ne një godine egzistuse .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të kërkuara që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
Ka një pamje që të dhuron qetësi dhe relaks në një zonë familjare .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties