SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY Univers City, Tirana

For Sale 113,390 €

Features

  • ID: REA2743
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 133 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 113,390 €
  • Price/m2: 850€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të e një prej komplekseve më dinjitoze të zonës siç është Univers City, e cila është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë, vetëm 2 minuta larg nga qendra tregtare QTU dhe 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 133.4m2 me organizim shumë të mirë. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenje me ambient gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet dhe një ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]