SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK , Tirana

Sold 226,170 €

Features

  • ID: REA2745
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 126 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 226,170 €
  • Price/m2: 1800€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 3+1+2 tek kopshtit zoologjik, me nje siperfaqe totale prej 125.65m2.
Prona pozicionohet ne katin e 5 te nje rezidence te re ne ndertim e siper prane perfundimit.

Fasada e jashtme eshte e veshur me gure zbukurues, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per shkak te aksesueshmerise prae liqenit artificial te tiranes.
Orientimi Veri-Lindje

Organizohet ne:
-1 sallon se bashku me ambientin e gatimit dhe nje ballkon i perbashket.
-3 Dhome gjumi
-2 Tualete
-2 ballkone
Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral, gjithashtu i bashkangjitet edhe një ballkon.
Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties