Apartment 3+1 for rent , Tirana

For Rent 2,200 €

Features

  • ID: REA2746
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 150 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 2,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ka siperfaqe 150 m2 , me 1 post parkimi te perfshire ne cmimin 2200 Euro neto.

Apartamenti eshte i organizuar ne:

- 3 dhoma gjumi
- 1 dhome ndenje
- 1 kuzhine
- 2 tualet
- 4 ballkone

Apartamenti ka sistem kondicionimi, panele diellore per ngrohje, i shtruar me parket dhe me super mobilim. Orientimi eshte Jug-Perendim me pamje nga stadiumi Olimpik.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me cilesi te larte, me fasad te ventiluar, me dy ashensor.Ne kat jane dy apartamente ne total dhe ashensori shkon vetem per personin qe banon ne ate kat. Apartamenti ka nje super pamje te lire dhe nje diellzim perfekte gjate gjithe dites dhe nje vendodhje shume te mire prane Liqenit te Tiranes.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location