Apartament 2+1+2 me Qira ne Ali Dem Ali Demi, Tirana

For Rent 700 €

Features

  • ID: REA2751
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 94 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 87m2, ne katin e 6-te.

Apartamenti sapo eshte mobiluar,nuk eshte banuar me pare dhe sapo eshte investuar ne menyren me te mire dhe te kendshme.
Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi qe jane te mobiluara shume mire, dy tualete te investuar cdo gje inkaso dhe cilesi te larte, gjithashtu ka hollin e pritjes te mobiluar me shije dhe cilesi.
Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit dhe eshte vetem pak minuta larg nga qendra. Ne te tre ambjentet ka kondicionim me vete nga me i miri ne cilesi, gjithashtu ka dhe super ndricim nga ambazhur te markave me te mira.
Pallati sapo ka perfunduar dhe eshte i teri me fasad te ventiluar, me siguri dhe cilesi ne ndertim.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties