Vile individuale ne shitje ne Palase. , DHERMI

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA1846
  • Property Type: Villa
  • Area:: 194 m2
  • Rooms: 4
  • Status:Under Construction
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Vile individuale ne shitje ne Palase.Vila ka siperfaqe ndertimi 194 m2 e ndertuar ne dy kate. Kati i pare ka siperfaqe 96.5 m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe 96.5 m2. Gjithashtu vila ka siperfaqe trualli 500-600 m2. Vila ne shitje ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale premium “San Nicolas” që po ndertohet në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare. Ky kompleks do te ofroj cilësinë, komoditetin, sigurinë, privatësinë, hapësira të bollshme dhe cfarë është më e rëndësishmja pozicionimin. Me një pamje ku ndërthuret deti dhe mali , uji I kristaltë dhe flladi I lehtë i Jugut."San Nicolas" ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) Per me shume informacion na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email: [email protected]

Property location