Shitet Apartamente 1+1 ne Unazen e Re Astir Unaza e Re, Tirana

For Sale 86,680 €

Features

  • ID: REA2032
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 87 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 86,680 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet apartamente 1+1 ne Unazen e Re,apartamenti organizohet ne nje ambjente pritje sebashku me kuzhine,nje dhom gjumi,nje tualete dhe nje ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje godine me cilsi te larte ne ndertim,ndodhet shume prane Unazes se Re me mundesi shume te mira zone me akses dhe cdo sherbime prane.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte me siperfaqe 86.68m2.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Property location