Shitet Apartamente 2+1 ne Unazen e Re Astir Unaza e Re, Tirana

For Sale 108,960 €

Features

  • ID: REA2033
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 109 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 108,960 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

realpas.desciption

Shitet apartamente 2+1 ne Unazen e Re,apartamenti organizohet ne nje ambjente pritje sebashku me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje godine me cilsi te larte ne ndertim,ndodhet shume prane Unazes se Re me mundesi shume te mira zone me akses dhe cdo sherbime prane.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte me siperfaqe 108.96m2.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Property location