JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA ish Ekspozita , Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: REA2123
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 76 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet ambient komercial me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta perballe Gjykates se shkalles se pare, buze rruge.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion dhe 1 tualet .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]

Property location

Similar Properties