AMBIENT KOMERCIAL PËR QIRA, PRANË DELIJORGJIT Delijorgji, Tirana

For Rent Contact for price

Features

  • ID: REA2568
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 291 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira ambient biznesi, pranë Delijorgjit.

Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 290.6 m2 i cili ndodhet në katin 0 të qendrës së biznesit "Alpas" e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Ambienti ka fasadë xhami dhe ka kapacitet që të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: supermarket, bankë, klinika, showroome, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to River

Similar Properties