Jepet apartament 1+1 me qera, kompleksi Magnet , Tirana

RENTED 460 €

Features

  • ID: REA2124
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 75 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 460 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet apartament 1+1 me qera, kompleksi Magnet,21 Dhjetori.
Apartemnti jepet me qera per here te pare .
Planimetri e rregullt. Ndertimi i ri.
Zone e zhvilluar dhe me te gjitha facilitetet afer objektit te banimit
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 - ose në email : [email protected].

Similar Properties