JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA KAVAJES , Tirana

For Rent 700 €

Features

  • ID: REA2688
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 70 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga Kavajes , me një sipërfaqe totale prej 70 m2 , i cili organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje ;
-1 ambient gatimi të vecuar
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-t të banimit pjesë e një objekti cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka qendra argëtimi, markete, dhe çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.
Posti i parkimit është i përfshirë në cmim .


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties