Apartament 2+1 për qira, pranë Rrugës së Kavajës Rruga e Kavajes, Tirana

For Rent 550 €

Features

  • ID: REA2425
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 104 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 550 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor, pranë Rrugës së Kavajës, buzë rruge.

Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi; korridor, 1 tualet, dhomën e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 ballkone.
Apartamenti është i saposhtruar me parket të ri cilësor, me dy kondicionere dhe plotesisht i mobiluar me të gjitha elektroshtepiaket.

Vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm, pasi ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties