Shitet apartament 2+1 , Tirana

For Sale 107,720 €

Features

  • ID: REA2149
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 93.67 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 107,720 €
  • Price/m2: 1150€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1, fusha e Aviacionit.
Apartamenti ndodhet i pozicionuar në zonën e ish-Fushës së Aviacionit, në një nga komplekset më të reja dhe më cilësore.
Kati i 8.
Siperfaaqe totale 93.67m2.
Ambient Ndenjie
• Ambient ngrenie
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete ku njëri është me dritare.
• Ballkon me dalje nga salloni.
• Orientimi Jug-Lindje.
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i ri ne faze perfundimi.
• Cilësi e lartë punimesh
• Hapësira të gjelbërta dhe pedonale
• Fasada të termoizoluara
• Organizim banese bashkëkohore
• Pozicionim në një nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, kompleks pranë shumë fakulteteve, shkollave dhe kopshteve për fëmijët tuaj.

Similar Properties