Vilë ne shitje ne “Green Coast Resort & Residences” . , Tirana

For Sale 650,000 €

Features

 • ID: REA2152
 • Property Type: Villa
 • Area:: 172 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 650,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Vilë ne shitje ne “Green Coast Resort & Residences” .
Tipologjia e viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe parcele 244m2, dhe siperfaqe ndertimi 171.6m2, oborr 124m2. Siperfaqe parkimi e dedikuar 30m2. Organizohet ne: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies-gatimit, 1 tualet dhe verandë. Kati i pare: 2 dhoma gjumi,1 tualet, dhe ballkon. .
“Green Coast Resort & Residences” konsiderohet si nje nga rezidencat elitare, luksoze dhe me e preferuara per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut. Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar, restorant, club, pishina, ambiente sportive, plazh privat, shetitore, hapesira parkimi etj.
Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990 ose mund te na kontaktoni ne [email protected]

Similar Properties

For Sale $ Contact for price
 • 200 m2
 • 2
 • 2