Vilë e bashkëngjitur në shitje në Rezidencë pranë TEG-ut RRUGA BERNOCA, Tirana

For Sale 750,000 €

Features

  • ID: REA2408
  • Property Type: Villa
  • Area:: 359 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 750,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 5

Description

Vilë e bashkëngjitur në shitje në Rezidencë, pranë Tegut.

Vila është 3 katëshe dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 359.2 m², dhe sipërfaqe parcele 323.3 m².
Sipërfaqja e vilës organizohet në:

-Kati -1 prej 80 m2 i cili përbëhet nga ambient ndenje/ palestre, koridor,tualet ,depo ,lavanderi ,ambjent teknik .
-Kati 0 prej 84 m2 i cili përbëhet nga korridori, 1 tualet , ambient ndenje, kuzhinë + ambient ngrënie.
-Kati 1 prej 85 m2 i cili përbëhet nga 2 dhoma gjumi,2 tualete , koridor.
-Kati 2 prej 63 m2 i cili perbehet nga 1 dhomë matrimoniale + garderobë ,tualet e verandë .

Vila ka ashensor te brendshëm.

Cdo vile është e pajisur me fasade te ventiluar e cilesi premium te punimeve.

Rezidenca është një projekt i ri me 10 vila individuale dhe 9 të bashkëngjitura.Vilat jane 4-kateshe dhe jane te pajisura me ashensor te brendshem . Qëllimi i këtij projekti modern është realizimi i një shtëpie komode, pranë natyrës, me të gjitha hapësirat e nevojshme, me privatësi dhe një oborr të këndeshëm, mes kodrave me gjelberim.
Projekti parashikohet te perfundoje ne Shtator 2023.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties