Apartament ne shitje 2+1 ne Don Bosko. rruga Don Bosko, Tirana

For Sale 105,520 €

Features

  • ID: REA2156
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 105.52 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 105,520 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartament ne shitje 2+1 ne Don Bosko.Apartamenti ka siperfaqe totale 105.52 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Property location

Similar Properties