SHITET APARTAMENT 2+1, UNAZA E RE , Tirana

For Sale 91,200 €

Features

  • ID: REA2165
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 91.2 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 91,200 €
  • Price/m2: 1000€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1, Unaza e Re.
Apartamenti ndodhet i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, në një nga komplekset më të reja dhe më cilësore.
Organizohet në një sipërfaqe prej 91m2 dhe ndodhet në katin e 5-të të banimit.

Cilësi të tjera:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 korridor
1 ballkon
Apartamenti është fazë karabinaje, dhe është pjesë e një kompleksi të ndërtuar me të gjitha parametrat e cilësisë, dhe garancisë.
Kompleksi ofron gjithashtu dhe mjedis argëtimi me gjelbërim për të gjitha moshat.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties