Okazion! Apartament ne shitje 2+1, te Corner Residence ! , Tirana

For Sale 1,400 €

Features

 • ID: REA2236
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 105 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 1,400 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Apartament ne shitje 2+1 te Corner Residence ! Apartamenti eshte kati i 5-te , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni, me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti.
Apartamenti eshte pjese e rezidences Corner e cila eshte ne faze ndertimi e projektuar per te perfunduar per nje afat 3-vjecar.
Rezidenca eshte e pozicionuar ne rruge kryesore e cila eshte mjaft atraktive per te investuar duke marre parasysh kerkesen e larte qe ka zona aty per qera . Cmimi i publikuar eshte okazion.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School
 • View to River

Similar Properties