Shitet apartament 2+1 Ekspozita Building Bulevardi ''Gjergj Fishta'", Tirana

For Sale 687,820 €

Features

  • ID: REA2598
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 197 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 687,820 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2 prane Qendrës së Tiranës në kompleksin Ekspozita Building , me një sipërfaqe totale prej 196.52 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi
-1Ballkon te madhe
-2 Tualete

Ndodhet në katin e 11-të me orientim Jug që e bën të ketë ndriçim e ajrim natyral me pamje nga qyteti.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më elitare , për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties