2+1 apartment for sale in the Center of Tirana , Tirana

Sold 214,000 €

Features

 • ID: REA2264
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 110 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 214,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

Description

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 110 m2, dhe organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-1 dhomë pritje së bashku me kuzhinën;
-1 tualet.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të kryeqytetit dhe është një mundësi e mirë investimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library

Similar Properties