Shitet ambjent biznesi në katin -1 në qendër të Tiranës Qender te Tiranes, Tirana

For Sale 3,000 €

Features

  • ID: REA2502
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 1113 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 3,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Shitet ambjent binzesi ne qender te Tiranes ne katin -1.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 1113 m2 dhe mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesesh si market, palester etj. pasi ka nje lartesi 4.5m si dhe ndricim natyral.

Objekti ndodhet ne nje vendodhje perfekte te Tiranes ne nje zone te banueshme dhe pjese e nje kompleksi te ri banimi i ndertuar me cilesi. Objekti sherben si njesi banimi gjithashtu zyra restorante bare etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties