Shitet ambient per zyra në qendër të Tiranës Qender, Tirana

For Sale 4,500 €

Features

  • ID: REA2501
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 570 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 4,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Shitet ambjent per zyra ne qender te Tiranes.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 570m2 dhe ndodhet ne katin 1 te nje objekti qe sapo perfundon.
Ka nje vendodhje perfekte ne nje pike strategjike duke qene e aksesueshme lehtesisht me te gjitha institucionet e rendesise se larte.

Objekti ofron siguri dhe cilsi te larte ne ndertim gjithashtu ofron dhe mundesi parkimi, pasi disponon 4 kate nen toke. Objekti eshte i veshur me fasade te ventiluar qe ruan temperaturen.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties