Jepet me qera dyqan tek Komuna e Parisit Rruga Robert Shvarc, Tirana

For Rent 3,000 €

Features

  • ID: REA2303
  • Property Type: Shop
  • Area:: 234 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 3,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira super ambient komercial,buzë rruge tek Komuna e Parisit ,
Ambienti ka një sipërfaqe prej 234 m2 ne katin 0 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Ambienti është pjesë e një pallati të ri e mjaft cilësor .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • Shopping Center

Property location

Similar Properties