Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit Robert Shvarc, Tirana

For Rent 2,500 €

Features

  • ID: REA2316
  • Property Type: Shop
  • Area:: 277 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 2,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qera super ambient komercial,buzë rruge tek Komuna e Parisit ,
Ambienti ka një sipërfaqe prej 277 m2 dhe ndodhet në katin 0 të një pallati të ri

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties