JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1, GARDEN BUILDING Rruga e Kavajes, Tirana

For Rent 800 €

Features

  • ID: REA2322
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 60 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 1+1, pranë rrugës së Kavajës, tek një nga rezidencat më të reja dhe më madhështore të kryeqytetit.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të banimit dhe organizohet në një sipërfaqe prej 60 m2,
me 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën si dhe 1 tualet.

Apartamenti është i pabanuar më parë dhe jepet i mobiluar sipas trendeve më bashkëkohore.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties