Shitet apartament 2+1, Rezidenca Oasis pranë Unazës së Re. rruga "Feizi Himzo", Tirana

Sold 1,250 €

Features

  • ID: REA2356
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 104 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,250 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Oasis. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me nje siperfaqe prej 104.04 m2 i cili organizohet ne 1 ambjent ndenje; dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me kualitet te larte. Gjithashtu kompleksi ofron te gjitha sherbimet qe i duhen komunitetit,


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Property location

Similar Properties