Shitet apartament 2+1 perballe spitalit American 3 rruga "Bedri Karapici", Tirana

For Sale 1,200 €

Features

  • ID: REA2357
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 98 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Tirana Golden Park. Apartamenti ka nje siperfaqe 97.95m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te sapo te ndertuar.

Apartamenti ka orientim jug dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi; 1 ambient ndenje se bashku me kuzhinen; 1 tualet dhe dy ballkone.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Property location

Similar Properties